• Interjers
  • Dizains
  • Personības
  • Konkurss
  • Pirkt žurnālu
    • Žurnāls
    • E-Žurnāls
    • Žurnālu Komplekts
    • Privātuma politika
    • Noteikumi un nosacījumi
  • Latviešu
    • Russian
INTERIOR Magazine
  • Interjers
  • Dizains
  • Personības
  • Konkurss
  • Pirkt žurnālu
    • Žurnāls
    • E-Žurnāls
    • Žurnālu Komplekts
    • Privātuma politika
    • Noteikumi un nosacījumi
  • Latviešu
    • Russian

Interjers

Kuģu konteineru viesnīca radošajā kvartālā Tallinā

  • Rubrika Interjers
  • Datums februāris 7, 2020

Bijušās industriālās teritorijas un to revitalizācija ir svarīgs jautājums daudzu pilsētu dienās kārtībā. Bieži tieši radošās industrijas ir pirmie celmlauži, kas piemirstus pilsētas nostūrus atgriež apritē un padara par populāru galamērķi gan vietējiem, gan tūristiem. Tomēr šāds organisks pilsētas izaugsmes process nav iespējams bez entuziastu ieguldītiem līdzekļiem.

Februāra sākumā Tallinā, Telliskivi radošajā kvartālā durvis vēra jauna, Eiropā unikāla konteineru viesnīca. Bijusī lokomotīvju depo teritorija pēdējo 10 gadu laikā ir kļuvusi par Tallinas autentiskās kultūras magnētu, un šogad sagaidījusi savu pirmo viesnīcu – Hektor.  Viesnīca ir HektorStay jaunuzņēmums, kas pirms pāris gadiem Tartu atklāja pirmo Igaunijas pieczvaigžņu hosteli. 

Hektor viesnīcas lokācija veido izcilu dialogu ar dinamisko apkārtējo vidi. Projekta autors ir UDDU dizaina studijas dizainers Taavi Aunre, kura misija bija radīt kaut ko jaunu un nebijušu. Autentiski risinājumi ļāva izveidot videi draudzīgu viesnīcu ar konkurētspējīgu dizainu, piedāvājot jaunu pieredzi viesnīcas viesiem un radot pievienoto vērtību apkārtnei.

Viesnīcas numuri ir izvietoti kravas konteineros. Neraugoties uz industriālo vidi un vienkāršo numuriņu fasādi, tie nodrošina maksimālu komfortu un ietver visas nepieciešamās ērtības. Turklāt viesnīcas atrašanās vieta sniedz dažādas socializācijas iespējas un jaunu kultūras pieredzi. Viesnīcā ir 84 istabas, kas var uzņemt līdz 168 viesiem.

Kuģu konteineru izmantošana jau kādu laiku ir populārs, alternatīvs būvkonstrukciju risinājums. Hektor viesnīca Tallinā ir pirmā šāda formāta viesnīca reģionā un pierāda, ka šāds risinājums pozitīvi mijiedarbojas ar apkārtējo vidi.

Arī pašmāju pilsētvidē ir dažādi piemēri, kur degradētas industriālās teritorijas gaida, lai radošie uzņēmēji tajās iepūstu jaunu elpu. Turpinām cerēt uz Sporta ielas kvartālu, savukārt Andrejsala jau ir iekāpusi nākamajā līmenī, līdz galam neizmantojot savu potenciālu. Bijusī korķa fabrika Lāčplēša ielā gatavojas pārtapšanai par mākslas un pasākumu centru Zuzeum. Potenciāla ir daudz arī citās pilsētās. Esi tās pārmaiņas, ko vēlies redzēt savā apkārtnē!

Foto: Publicitātes materiāli
author avatar
Santa Barkēviča

Previous post

Таллинский отель в грузовом контейнере
februāris 7, 2020

Next post

Buha|i|rest – новый фотогеничный ресторан в Будапеште
februāris 10, 2020

Jums var arī patikt

Vannas istaba Mārupe
Iepazīstinam: INTERIOR konkursa Vannas istaba 2022 laureāte Sandra Matrevica
12 augusts, 2022
Fokusā guļamistaba
Fokusā: guļamistaba. Vieta, kur dzimst sapņi un atraktīvs dizains
10 augusts, 2022
Home staging
Home Staging – dekoratora slepenais ierocis vai veiksmīgas pārdošanas atslēga?
5 augusts, 2022

Pieteikties jaunumiem

Paldies Jums!

Jūsu e-pasts ir pievienots jaunumu saņemšanai

.

Meklēt

REHAU
Rehau virtuve Interior Magazine
generalsponsors AXOR Intrante Magazine dizaineru konkurss vannas istaba 2022
interjera dizains Intrante Home reklama

JAUNUMI

Villa Necchi
Ciemos pie dizaina – Villa Necchi Campiglio buržuāzisks šarms
15Aug2022
Vannas istaba Mārupe
Iepazīstinam: INTERIOR konkursa Vannas istaba 2022 laureāte Sandra Matrevica
12Aug2022
Fokusā guļamistaba
Fokusā: guļamistaba. Vieta, kur dzimst sapņi un atraktīvs dizains
10Aug2022
European Prize for Urban Public Space
Rīgas dārzi European Prize for Urban Public Space finālistu pieciniekā!
08Aug2022
Home staging
Home Staging – dekoratora slepenais ierocis vai veiksmīgas pārdošanas atslēga?
05Aug2022

REKOMENDĒJAM IZLASĪT

Cilvēka mākslīgais pavadonis
janvāris 28, 2020
boutique Interior MAGAZINE
Liepājā viesojas žirafe – a.more boutique
aprīlis 15, 2022
LED žalūzijas- alternatīva saules gaismai
decembris 03, 2019

REDAKCIJA

MEDIA KIT

PRIVĀTUMA POLITIKA

NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI 

© INTERIOR 2022 SIA "Publishing house Interior".
Visas tiesības aizsargātas. Citēšanas gadījumā atsauce obligāta. Pārpublicēšana tikai ar redakcijas rakstisku atļauju.

Login with your site account

Lost your password?